WYNIKI KONKURSU BEDNARSKI MASTERMIND 2013

  • Opublikowano: 20/03/2013

Egzaminy na Bednarską: rozstrzygnięcie konkursu Bednarski Mastermind (Picassa Łeb, Z biegiem Wisły, Komisje Przedmiotowe).

Gratulujemy wyróżnionym, wiemy, że nie było łatwo, mamy przekonanie, że wielu z naszych kandydatów także sprawiło się na medal, tak to w sporcie jest, że medali jest zawsze za mało.

Bednarski Mastermind nagrody:

Konkurs Picassa Łeb:

ZŁOTO:

I miejsce: Jan Kosik – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

SREBRO:

II miejsce ex aequo: Antoni Krenz i Maja Krzyżanowska – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 25% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi.

BRĄZ:

Wyróżnienia zdobyły:

Ula Jędrzejczyk – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i zaproszenie na zajęcia fotograficzne na Bednarskiej w roku szkolnym 2012/2013

Agata Budner– zwolnienie z egzaminu z języka polskiego

Agata Chudzik– zwolnienie z egzaminu z matematyki

Konkurs Z biegiem Wisły:

ZŁOTO:

I miejsce: Małgorzata Pawłowska – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

BRĄZ:

II miejsce ex aequo: Zofia Lutarewicz, Patryk Moczulski, Maksym Michalak, Maria Galdamez – Muńoz – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 25% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

Ponadto organizatorzy pragną wyrazić szczególne uznanie za postawę zaprezentowaną w czasie biegu: Emilii Szczyt, Marcie Piotrowskiej, Janowi Wojczyńskiemu, Annie Szpot, Antoninie Płotek i Kosmie Kulczyckiemu. Osoby te proszone są o zgłoszenie się do Doroty Fiett po odbiór drobnych nagród rzeczowych.

Komisje przedmiotowe:

Nagrody przyznano:

Antoninie Pawlak (Komisja przedmiotowa język polski): przyjęcie do 1 SLO bez dalszych egzaminów,

Aleksandrze Smolińskiej (Komisja przedmiotowa chemia): przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” bez dalszych egzaminów,

Piotrowi Schabowi (Komisja przedmiotowa geografia): zwolnienie z egzaminu z matematyki,

Karolinie Kopyrskiej (Komisja przedmiotowa geografia): zwolnienie z egzaminu z języka polskiego,

Magdzie Szpanowskiej (Komisja przedmiotowa filozofia): zwolnienie z egzaminu z języka polskiego.

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu, nawet ci, którzy zostali już przyjęci do 1 SLO „Bednarska”, muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w piątek 22 marca o godzinie 17.00, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych. Oczywiście jeśli ktoś zdał ten egzamin we wcześniejszym terminie to przychodzić nie musi.

Aktualności: