Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2014

  • Opublikowano: 27/03/2014

Picassa Łeb, Z biegiem Wisły, Zaginione kultury i cywilizacje:

Gratulujemy wyróżnionym, wiemy, że nie było łatwo, mamy przekonanie, że wielu z naszych kandydatów także sprawiło się na medal, tak to w sporcie jest, że medali jest zawsze za mało.

W konkursie Bednarski Mastermind przyznano następujące nagrody:

Konkurs Picassa Łeb:

ZŁOTO:

I miejsce: Ignacy Stadnicki – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

SREBRO:

II miejsce ex aequo: Franciszek Różycki, Kajetan Wójcik – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 25% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi.

BRĄZ:

Wyróżnienia zdobyły następujące osoby:

Paulina Cegłowska–przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów

Wojciech Jakołcewicz– przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów

Benedykt Tyszkiewicz– przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów

Michał Wasilewski– przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów

Maria Tytz– zwolnienie z egzaminu z matematyki

Konkurs Z biegiem Wisły:

ZŁOTO:

I miejsce ex aequo:Eryk Baczyński, Natalia Szczepańska – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

BRĄZ:

Wyróżnienia zdobyły następujące osoby:

Bernard Krzyżowski –przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów

Gustaw Opiełka –przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów

Kazimierz Gutkowski – zwolnienie z egzaminu z matematyki

Jakub Parfiniewicz –zwolnienie z egzaminu z matematyki

Konkurs Zaginione kultury i cywilizacje:

ZŁOTO:

I miejsce: Wiktoria Kuliczkowska – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

SREBRO:

II miejsce: Jakub Gul – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 25% opłat czesnego w pierwszym roku nauki z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi.

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu, nawet ci, którzy zostali już przyjęci do 1 SLO „Bednarska”, muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w piątek 28 marca o godzinie 16.30, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych. Oczywiście jeśli ktoś zdał ten egzamin we wcześniejszym terminie to przychodzić nie musi.

Pytania dotyczące egzaminów prosimy przesyłać na adres: bednarskaegzaminy@gmail.com

Aktualności: