Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2016

  • Opublikowano: 16/03/2016

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu, nawet ci, którzy zostali już przyjęci do 1 SLO „Bednarska”, muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w czwartek 17 marca, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych.

Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2016

Dyscypliny: Dyplomacja, Picassa Łeb, Matematyczna gra miejska, Z biegiem Wisły

Gratulujemy wyróżnionym. Wiemy, że nie było łatwo. Mamy przekonanie, że wielu z naszych kandydatów także sprawiło się na medal, tak to w sporcie jest, że medali jest zawsze za mało.

W konkursie Bednarski Mastermind przyznano następujące nagrody:

ZŁOTO – I miejsce ex aequo:

Jan Ciałowicz (Z biegiem Wisły), Piotr Jurga (Dyplomacja), Adrian Matak (Z biegiem Wisły), Maria Śródka (Dyplomacja) – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki, z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

SREBRO – II miejsce ex aequo:

Kamila Kolankowska (Z biegiem Wisły), Katarzyna Szczepańska (Z biegiem Wisły)  – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe zwalniające z 25% opłat czesnego w pierwszym roku nauki, z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi.

BRĄZ – III miejsce ex aequo:

Olga Grabowska (Z biegiem Wisły), Agata Sacharuk (Z biegiem Wisły), Hanna Koszewska (Z biegiem Wisły), Aleksandra Kozakiewicz (Z biegiem Wisły) – przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” z wyróżnieniem bez dalszych egzaminów.

WYRÓŻNIENIA zdobywają:

Uczestnicy Z biegiem Wisły: Zofia Bal, Wiktoria Kominek-Turowska, Hanna Olechowska, Maja Wachowska i Aleksander Wieliński uczestnik Matematycznej gry miejskiej – zwolnienie z egzaminu z matematyki.

Uczestnicy Z biegiem Wisły: Lena Bogdańska, Zofia Justyńska i uczestnicy Dyplomacji: Klementyna Kalicka, Agnieszka Maciąg – zwolnienie z egzaminu z języka polskiego.

Bardzo dobrych wyników gratulujemy także zwolnionym już z egzaminów z matematyki i polskiego uczniom gimnazjów Zespołu Szkół Bednarska rekomendowanym do 1 SLO:

WYRÓŻNIENIA zdobywają:

Uczestnicy Z biegiem Wisły: Bartosz Chojnacki, Zuzanna Dworak, Marta Kusińska, Maggie Maliszewski, Piotr Mądry, Maria Moskwa i uczestnik Dyplomacji Aleksander Weston

W konkursie Picassa Łeb wyróżnień nie przyznano.

Aktualności: