Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2017

  • Opublikowano: 29/03/2017

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu – nawet Ci, którzy zostali już przyjęci do I SLO „Bednarska” – muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w piątek 31 marca, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych.

Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2017

Dyscypliny: konkurs przyrodniczy „Z biegiem Wisły”, konkurs plastyczny „Picassa Łeb”, konkurs z historii i wiedzy o społeczeństwie „Szlak”, matematyczna gra miejska.

Gratulujemy wyróżnionym. Wiemy, że nie było łatwo. Mamy przekonanie, że wielu z naszych kandydatów także sprawiło się na medal, ale tak to w sporcie jest, że medali jest zawsze za mało.

W konkursie Bednarski Mastermind przyznano następujące nagrody:

ZŁOTO – I miejsce ex aequo: Zuzanna Bojanowska (Picassa Łeb), Bruno Müller (Z biegiem Wisły), Hanna Witaszczyk (Z biegiem Wisły), Agata Wiśniewska (Picassa Łeb), Mateusz Zieliński (Szlak) – przyjęcie do I SLO „Bednarska” i stypendium naukowe, zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki, z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata.

SREBRO – II miejsce ex aequo: Picassa Łeb: Helena Donde-Antepowicz i Katarzyna Wnęk, Szlak: Jakub Kołakowski i Alicja Parol, Z biegiem Wisły: Michałowska Marta zwolnienie z jednego z egzaminów pisemnych do wyboru: z polskiego lub z matematyki oraz + 10% punktów do wyniku tego egzaminu, który kandydatka lub kandydat zdecydują się pisać.

Osoby, które mogą wybrać egzamin pisemny, z którego są zwolnione (polski lub matematyka), nie muszą przesyłać do szkoły informacji o swoim wyborze, deklaracją wyboru jest nieobecność na wybranym egzaminie.

BRĄZ – III miejsce ex aequo:

Z biegiem Wisły: Julia Duczmal, Alan Fiszerowicz, Anita Gryko, Maksymilian Osęka, Ewa Raczkiewicz, Szlak: Mikołaj Drobek, Maria Kreczmar, Alicja Mazur  zwolnienie z pisemnego egzaminu z języka polskiego.

Matematyczna gra miejska: Gabriela Bednarek, Jan Jurczak zwolnienie z pisemnego egzaminu z matematyki.

Bardzo dobrych wyników gratulujemy także zwolnionym już z egzaminów z matematyki i polskiego uczniom gimnazjów Zespołu Szkół Bednarska rekomendowanym do I SLO:

WYRÓŻNIENIA zdobywają:

Z biegiem Wisły: Karolina Drożdżyńska, Julia Grabowska, Maciej Grzębowski, Zofia Koch, Zofia Kozłowska, Igor Krawczyk, Michał Maciejewski, Julia Owczarek, Natalia Paliszkiewicz, Justyna Parjaszewska, Alicja Pietrzak, Rozalia Rataszewska, Kandżu Skopiec, Picassa Łeb: Jan Dill-Riaz, Nina Hilgier, Sonia Witkowska, Zofia Zarzycka, Matematyczna gra miejska: Igor Palusiński.

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu – nawet Ci, którzy zostali już przyjęci do I SLO „Bednarska” – muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w piątek 31 marca, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych.

Aktualności: