„STAWIAM NA ZDROWIE” i „BEZPIECZNA WOLANKA”

  • Opublikowano: 01/05/2017

REKRUTACJA DO PROJEKTU „STAWIAM NA ZDROWIE”

Klub Sportowy Feniks zaprasza na nieodpłatne zajęcia przeciwdziałające otyłości i usprawniające kręgosłup. Zajęcia organizowane są w ramach projektu „Stawiam na zdrowie” realizowanego dzięki finansowaniu ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Budżetu Partycypacyjnego m. st. Warszawy na rok 2017.

Projekt skierowany jest do mieszkańców Woli i ma na celu zwiększenie ich świadomości w zakresie prawidłowego żywienia i usprawnienia układu mięśniowo-szkieletowego, osłabionego głównie przez siedzący tryb życia.

Zajęcia odbywają się w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Zawiszy 13 przez 2 miesiące w poniedziałki i w piątki od godz. 18:45. Zapisy prowadzone są pod adresem e-mail: fenikskarate@gmail.com lub pod numerem telefonu: 530 447 401.

 https://web.facebook.com/stawiam.na.zdrowie.wola/

 

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „BEZPIECZNA WOLANKA”

Klub Sportowy Feniks zaprasza na nieodpłatne zajęcia samoobrony dla kobiet w ramach projektu „Bezpieczna Wolanka”. Zajęcia realizowane są dzięki finansowaniu ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Budżetu Partycypacyjnego m. st. Warszawy na rok 2017.

Projekt skierowany jest do mieszkanek Woli i ma na celu zwiększenie ich poczucia bezpieczeństwa w życiu codziennym oraz świadomości w zakresie istniejących zagrożeń. Kursantki dowiedzą się m.in.: jak unikać zagrożenia, w jaki sposób reagować na zaczepki oraz jak interpretować zachowanie napastnika.

Zajęcia odbywają się w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Zawiszy 13 przez 2 miesiące w poniedziałki i w piątki od godz. 20:15. Zapisy prowadzone są pod adresem e-mail: fenikskarate@gmail.com lub pod numerem telefonu: 530 447 401.

https://web.facebook.com/bezpiecznawola/

Aktualności: