Trzecie spotkanie projektowe - FRANCJA 15-20 LISTOPADA 2014

  • Opublikowano: 27/01/2015

Spotkanie projektowe w Champagne to kolejne wspólnie spędzone chwile w międzynarodowej ekipie Comeniusa. Młodzież miała okazję zwiedzić przepiękną starówkę Le Mans oraz miejscowe Muzeum Instrumentów Muzycznych gdzie odbyła się prezentacja różnych instrumentów drewnianych wzbogacona historią ich pochodzenia. Młodzież miała też okazję spróbować swoich sił w graniu na niektórych z nich.        

 

Drugie spotkanie projektowe - SZTOKHOLM 15-20 MARCA 2014

  • Opublikowano: 27/01/2015

Drugie spotkanie projektowe poświęcone było przedstawieniu i porównaniu lasów w krajach uczestniczących w projekcie, sposobów wykorzystywania drewna w naszym życiu oraz gospodarce leśna. Młodzież zaprezentowała prace multimedialne stworzone na ten temat w każdej ze szkół oraz wspólnie analizowała i zastanawiała się nad sposobami ochrony lasów i zrównoważoną gospodarką leśną.

Pierwsze spotkanie projektowe – WARSZAWA 15-20 LISTOPADA 2013

  • Opublikowano: 27/01/2015

 

Podczas spotkania w Warszawie nastąpiło zapoznanie się wszystkich uczestników projektu. Młodzież spędziła czas wspólnie zwiedzając Warszawę, pracując w grupach międzynarodowych nad słownictwem związanym z drzewami oraz wspólnie sadząc „Ogród Europejski“ składający sie z czterech drzew charakterystycznych dla każdego z partnerów Projektu.